مشمول مرور زمان شد

/ 24 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم حسینی

سلام دوست عزيز / سايه های غزل متفاوط منتظر حضور شماست

Meghdad

سلام . راستش يه نموره گنگ بود . لحن صحبتت از شکايتی خبر می داد . اما چرايش برايم حل نشد . اميدوارم لبخند زندگی روی لبانت هميشه جاری باشه .

شهرزاد

عشق يعنی تو مرا مي رانی.....من به صد حوصله می آيم باز......!

شيدايي

با خودت بد حرف زدی همش نغمه ی من ... عصبانيم ازت !

نغمه

مريمم...گاهی آدم بايد با خودش بد حرف بزند...گاهی بايد سر خودش داد بکشد...گاهی بايد به خودش فحش بدهد...گاهی...اين نوشته ها از آن گاهی ها بود...!

neda

و امان از اين حافظ که ديگر او هم راستی ندارد!و انار که من هم نخوردم!

سالک - همسفر عشق

سلام ... میلاد پیامبر مهربانی مبارک ..بروزم و منتظر...((دلبر برفت و دلشدگان را خبر نکرد... ياد حريف شهر و رفيق سفر نکرد... يا بخت من طريق مروت فرو گذاشت ... يا او به شاه راه طريقت گذر نکرد ...گفتم مگر به گريه دلش مهربان کنم ... چون سخت بود در دل سنگش اثر نکرد ... شوخی مکن که مرغ دل بی قرار من ... سودای دام عاشقی از سر به در نکرد ... هر کس که ديد روی او بوسيد چشم من ... کاری که کرد ديدهء من بی نظر نکرد ... من ايستاده تا کنم جان فدا چو شمع ... او خود گذر به ما چو نسيم سحر نکرد ))... ((دل از من برد و روی از من نهان کرد ...خدا را با که اين بازی توان کرد...شب تنهايی ام در قصد جان بود ... خيالش لطف های بيکران کرد ... چرا چو لاله خونين دل نباشم ... که با ما نرگس او سر گران کرد ... که را گويم که با اين درد جانسوز ... طبيبم قصد جان ناتوان کرد ... صبا گر چاره داری وقت وقت است ... که درد اشتياقم قصد جان کرد ... ميان مهربانان کی توان گفت ...که يار ما چنين گفت و چنان کرد ))

مریم

نغمه بانوی هميشه! آمدم..خواندم لذت بردم بيا مريم آمده! خانه ای جديد منتظرم!

I M A N

حافظ هميشه طوفان به پا ميکنه!